Data Engineer (25059)

Praha
7/2021
HPP Klient
49%
100 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Podpoříte klienta a jeho iterativní přechod na nové technologie i na MS Azure nebo Google Cloud. Momentálně obsazuji pozici Data Engineer na HPP.  Budete se podílet na fázi implementace, kde se budete starat o implementaci konceptů, automatizované testy a vytváření kvalitní technické dokumentace. Vaší velkou výhodou bude znalost německého jazyka a dobré komunikační schopnosti. Připojte se ke společnosti, která si zakládá na přátelské atmosféře a otevřené firemní kultuře. Pokud vás nabídka oslovila, neváhejte se mi ozvat.

Náplň práce
- práce v agilním vývojovém prostředí
- komunikace s product owner na požadavcích a alternativách řešení
- tvorba technické architektury, vývoj konceptů, implementace řešení
- testování aplikace v rámci týmu
- implementace konceptů, automatizované testování a vytváření technické dokumentace
- revize kódu, architektury, návrhu a zajištění dodání kvalitního software

Požadavky
- 4 roky praxe v IT v oblasti vývoje databází
- vysokoškolské vzdělání v oblasti matematiky, informatiky, fyziky
- SQL, Unix Scripting, ETL, data warehouses, OOAD
- anglický jazyk min. B2
- znalost design patterns, new architectures, cloud computing a architektury, design patterns, enterprise patterns, Google Cloud nebo MS Azure
- Google Cloud nebo MS Azure
- Elastic Search nebo Kibana
- Java, Python

Výhody
- vysoce motivovaný týmový hráč
- dobré komunikační schopnosti
- německý jazyk
- Apache NIFI, Cloud computing basics, Built-pipelines/Jenkins/ Ansible, Linux
- Hibernate, R nebo Scripting, Flyway, Kafka, NoSQL DBs

Benefity
- přátelská atmosféra, otevřená firemní kultura
- home office, flexibilní pracovní doba
- firemní školení