IT Analyst (25127)

Praha
9/2021
Kontrakt Klient
40%
100 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Pro český startup, jedničku v oblasti vývoje SW pro zjednodušování pracovního procesu, obsazuji pozici IT Analytika. Pro tuto pozici potřebujete schopnosti efektivně vyřešit jakýkoli problém nastane, samostatný a zodpovědný přístup ke své práci, analytické myšlení je samozřejmostí. Budete komunikovat se zákazníky, vaše komunikační dovednosti jsou velmi důležité. Pokud máte zájem učit se novým věcem, pak je tato příležitost přímo pro vás.

Náplň práce
- podílení se na vývoji softwaru pro plánování kapacit, směn a lidských zdrojů na základě pokročilých matematických algoritmů
- propojování požadavků obou stran pracovního procesu
- optimalizace plánování za účelem šetření času a nákladů
- komunikace se zákazníkem

Požadavky
- analytické myšlení
- komunikační dovednosti
- schopnost zabývat se problémy do detailů a efektivně je řešit
- samostatnost, důslednost, zodpovědnost
- zájem učit se novým věcem

Výhody
- pokročilá znalost MS Excel
- SQL
- zkušenost s návrhem, testováním webových aplikací
- AJ min. B2