PHP Developer (25167)

Praha, Hradec Kralove, Brno, Ostrava
8/2021
Kontrakt Klient
90%
120 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Do vývojového týmu aktuálně hledám posilu na pozici PHP Developera. Spolupracovat budete na long life projektu a vaše činnost bude kombinovat práci na stávající technologické platformě a vývoj nové aplikace v Symfony 7. Ideálním kandidátem jste, pokud ovládáte PHP a orientujete se v Symfony, GraphQL, Doctrine, OpenID či Dockeru. Využívat můžete spoustu benefitů, které společnost nabízí. Těším se na vaše reakce.

Náplň práce
- vývoj nové aplikace v Symfony 7
- podílení se na návrhu a realizaci nových funkcionalit a designu nové aplikace
- vývoj agendových nástrojů informačního systému

Požadavky
- PHP
- Symfony, Doctrine, OpenID, Docker
- Gitlab
- orientace ve webových službách (GraphQL, REST, SOAP)
- základy Linux

Benefity
- přátelské prostředí
- flexibilní pracovní doba
- vzdělávací kurzy, školení, jazykové kurzy
- služební telefon, notebook
- občerstvení na pracovišti