Python Developer (25170)

Praha
8/2021 (12m)
Kontrakt přes CP
100%
130 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Jeden z předních světových poskytovatelů tržní infrastruktury přijme mezi své profesionály senior Python Developera. Projekt, ke kterému se připojíte formou CoolPeople kontraktu, se zabývá poskytováním služeb zejména v oblasti obchodu a podporuje vývoj nových produktů a trhů. Vaším úkolem bude implementovat změny pro interní Risk Management služby. Neobejdete se bez dobré znalosti programování v Python, SQL, zkušeností s GitHub a vysokoškolského vzdělání v oboru.

Náplň práce
- implementace změn pro interní Risk Management služby
- programování v Python
- kooperace v rámci týmu

Požadavky
- VŠ vzdělání v oboru informatiky, matematiky, fyziky
- pokročilá znalost programování v Python
- velmi dobrá znalost SQL
- zkušenosti s GitHub
- zájem a ochota učit se novým věcem a technologiím
- AJ min. B2

Výhody
- schopnost programovat v C#, Angular
- zkušenosti s automatickým testováním
- Docker
CircleCI, Kubernetes, OpenShift
- znalost AWS, Google Cloud
- zkušenosti s vývojem cloud native aplikací
- zájem nebo background z finančního trhu, risk managementu