PHP Developer (25260)

Praha
7/2021
Kontrakt Klient
40%
110 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Staňte se, na pozici PHP Developer, členem tuzemské společnosti, která si klade za cíl tvorbu zajímavých a složitých aplikací i webů. Dvacetičlenný agilní tým, jehož byste byli součástí, pracuje na mnoha klientských projektech i na rozvoji interních projektů, kde mají všichni členové týmu možnost se podílet na směřování firmy. Oceníte řadu zaměstnaneckých bonusů a příjemné pracovní prostředí i kolektiv. Jsem vám k dispozici v případě zájmu.

Náplň práce
- design, vývoj a implementace webových aplikací
- vylepšování stávajících i návrh a implementace nových a inovativních projektů

Požadavky
- PHP, MySQL
- znalost SOLID, TDD a RES
- Symfony, Laravel nebo Nette

- orientace v React, Vue.js, TypeScript, PostgreSQL, ElasticSearch, Docker, UML, SOAP a návrhových vzorech
- schopnost pochopit business aspekty realizace projektů
- umět navrhnout komplexní funkce v škálovatelné architektuře
- optimalizace kvality, složitosti a efektivity kódu

Benefity
- pokročilé nástroje
- relax zóna + stravenky
- 4 týdny placené dovolené
- flexibilní pracovní doba & home office
- podpora osobního kariérního rozvoje
- vzdělávací programy, online kurzy, konference, knihy
- přátelský kolektiv & teambuildingy
- multisport karta