IT Analyst (25312)

Zbývá 1 otevřená pozice!
Praha, Brno, Ostrava, Bratislava, Zilina
8/2021 (12m)
Kontrakt přes CP
100%
120 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Máte více než 5 let relevantních zkušeností s vývojem softwaru a zkušenosti se systémy pro správu sítí, zejména OSS? Mám tu zajímavou nabídku pro IT Analytiky, na kontrakt přes CoolPeople, kteří mají zkušenosti s Iniciativ Opensource jako ONAP, OSM, ORAN a standardy jako TMF, ETSI MANO, 3GPP. Budete se věnovat definici požadavků pro návrhářské týmy a specifikace architektury systému na vysoké úrovni, která budou řídit implementaci produktu, spolupracovat se zákazníky a vést technické diskuse a workshopy. Vaší výhodou bude zkušenosti s jazykem UML. Pokud vás láká práce full remote, neváhejte se mi ozvat a já vám ráda řeknu více informací.

Náplň práce

- definice požadavků pro návrhářské týmy a specifikace architektury systému na vysoké úrovni a řešení, která budou řídit implementaci produktu
- dodávat technická řešení s produktovými manažery, product ownery a zainteresovanými stranami
- spolupráce se zákazníky a snaha pochopit jejich potřeby
- vedení technické diskuse a workshopy, pro vytvoření špičkových technických řešení s využitím nejnovějšího technologického balíku pro realizaci případů použití aplikací OSS
- využívání nejnovějších cloudových technologií.

Požadavky
- více než 5 let relevantních zkušeností s vývojem softwaru
- schopnost vést technické diskuse, analyzovat a vysvětlovat technické požadavky a problémy, řídit vývoj nových produktů
- zkušenosti se systémy pro správu sítí, zejména OSS (Operations Support Systems)
- znalost systémové architektury a zásad návrhu systému
- znalost síťového provozu, rádiových a transportních technologií a mobilních základních sítí
- praxe s iniciativ Opensource a standardy
- zkušenosti s vývojem cloudových nativních aplikací, které lze nasadit na cloudových technologiích a kontejnerových technologiích
- bakalářský titul (nebo ekvivalentní) v oboru softwarového/elektronického inženýrství nebo příbuzném vědeckém a technologickém oboru
- Java a C++

Výhody
- zkušenosti s jazykem UML