Business Analyst (25314)

Ostrava
9/2021
HPP Klient
20%
60 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Máte prokazatelné zkušenosti s realizací projektů v oblasti ICT a zkušenosti s řízením implementace aplikací a jejich modifikací? Momentálně obsazuji pozici Business Analytika na HPP. Budete se starat o analýzu business požadavků, koordinaci vývoje a testování nejvhodnějšího řešení včetně podpory jeho implementace, jednat se všemi zainteresovanými stranami, sbírat data, vést porady a vyjednávat s dodavateli. Můžete se těšit na příjemné pracovní prostředí, možnost vzdělávání a profesního rozvoje a flexibilní pracovní dobu. Neváhejte se mi ozvat pro více informací.

Náplň práce
- identifikace možností a potřeb zlepšení či změn stávajících aplikačních řešení nebo implementace nových
- analýza business požadavků
- návrh řešení, jednání s dodavateli
- koordinace vývoje a testování nejvhodnějšího řešení včetně podpory jeho implementace
- spolupráce se specialisty aplikační podpory
školení uživatelů
- podílení se na rozvojových projektech společnosti
- spolupráce na projektu implementace nového ERP systému společnosti, který se právě rozjíždí

Požadavky
- prokazatelné zkušenosti s realizací projektů v oblasti ICT
- zkušenosti s řízením implementace aplikací a jejich modifikací – od analýzy až po plné nasazení do provozu
- schopnost vytvořit pracovní postupy k systémům nebo aplikacím
- SQL na úrovni tvorby dotazů a schopnosti pochopení již napsaných procedur
- analytické a koncepční myšlení
- dobré komunikační a vyjednávací schopnosti

Benefity
- příjemné a moderní pracovní prostředí
- možnost vzdělávání a profesního rozvoje
- stravenky, sickdays, týden dovolené navíc, firemní akce nebo třeba Cafeterie
- flexibilní pracovní doba