PHP Developer (25325)

Ostrava
9/2021
HPP Klient
90%
70 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Máte znalosti PHP, Java a hledáte kreativní práci? Mám pro vás nabídku na pozici PHP Developera u zajímavého klienta, ke kterému se připojíte na HPP. Budete se podílet na vývoji informačních systémů pro zdravotní pojišťovny, zavádět moderní technologie a postupy v interních produktech a analyzovat, případně navrhovat klíčové části aplikace. Připojte se ke spolupráci a využijte možnosti čerpat širokou nabídku benefitů, které společnost svým zaměstnancům nabízí.

Náplň práce
- týmový vývoj informačních systémů
- zavádění moderních technologií a postupů v interních produktech
- analýza, návrh a vývoj klíčových částí aplikace

Požadavky
- Java, Spring Framework
- PHP, Zend Framework
Oracle, PostgreSQL, Informix, MongoDB, RabbitMQ

Výhody
- Apache Camel
- JIRA

Benefity
- příspěvky na pojištění, sport, kulturu
- služební notebook, telefon
- stravenky
- kreativní práce ve stabilním zázemí