Data Scientist (25326)

Praha
8/2021 (12m+)
Kontrakt přes CP
60%
110 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Na mezinárodní projekt pro významného automotive klienta momentálně hledám Data Scientistu. Vaším hlavním úkolem bude spolupráce na datově řízené platformě elektronického obchodu. Ideálním kandidátem jste, pokud máte komplexní znalosti Machine learning, Python. Výhodou pro vás bude znalost SQL pro nachystání dat a orientace v business analýze.

Náplň práce
- transformace obchodních potřeb do praktických otázek v oblasti datové vědy
- zpracovávání velkého objemu dat pro přípravu obchodních rozhodnutí
- shromažďování a čištění dat
- podílení se na business analýzách, aktualizacích a dokumentaci machine learning modelů
- spolupráce na vývoji modelů machine learning, automatizaci business procesů

Požadavky
- Machine learning
- Python
- analytické a kritické myšlení
- porozumění statistice, ML
- ochota učit se novým věcem
- AJ min. B2

Výhody
- znalost SQL
- orientace v business analýze
- znalost automotive trhu