IT Security Specialist (25338)

Praha
9/2021
HPP Klient
40%
88 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Máte znalost v oblasti bezpečnosti informací, a to zejména v oblasti technologií, standardů a metodik? Mám tu nabídku pro IT Security Specialistu na HPP. Budete se věnovat návrhu a implementaci bezpečnostní procesů, opatření a požadavků v rámci IT prostředí, komunikovat s IT správci ohledně nastavení systémů a aplikací s cílem zajištění shody s bezpečnostními požadavky či tvořit a udržovat bezpečnostní dokumentace a reporty. Pro více informací se mi neváhejte ozvat.

Náplň práce

- návrh a participace se na implementaci bezpečnostní procesů, opatření a požadavků v rámci IT prostředí
- komunikace s IT správci ohledně nastavení systémů a aplikací s cílem zajištění shody s bezpečnostními požadavky
- identifikace, vyhodnocování, řešení a evidenci bezpečnostních rizik a incidentů
- definice a vyhodnocení bezpečností požadavky v rámci IT změn a projektových činností
- monitoring, vyhodnocení a evidence bezpečnostních záznamů a událostí
- tvorba a údržba bezpečnostní politiky a procedury a zajištění jejich dodržování
- poskytování součinnosti ostatním útvarům, partnerům a auditorům v oblasti IT bezpečnosti
- tvorba a údržba bezpečnostní dokumentace a reportů
- šíření a udržování bezpečnostní povědomí v rámci společnosti

Požadavky
- znalost oblasti bezpečnosti informací zejména v oblasti technologií, standardů a metodik
- zkušenost se zvládáním a řízením bezpečnostních rizik a incidentů
- znalost a zkušenost s nastavením a řízením bezpečnostních procesů
- schopnost aktivní komunikace s kolegy v IT v technických oblastech
- schopnost samostatného rozhodování a plnění požadovaných úkolů

- zkušenost s technologiemi Check Point, Cisco, F5, McAfee, Trend Micro

Benefity
- zajímavá perspektivní práce s možností dalšího profesního rozvoje
- podpora vašeho vzdělávání a seberealizace
- pohodový kolektiv a řada společných firemních akcí
- příjemné pracovní prostředí, kde se budete cítit dobře