IT Architect (25351)

Brno
8/2021 (6m)
Kontrakt přes CP
60%
130 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Pro významnou společnost poskytující efektivní HW a SW řešení momentálně hledám seniorního Infrastructure Architekta na CoolPeople kontrakt. Budete spolupracovat na velkém projektu a vaší zodpovědností bude síťová infrastruktura a definování jejího nasazení. Potřebujete minimálně 5 let zkušeností v oblasti síťového inženýrství, praxi s data center network HW a SW produkty, praxi v oblasti síťového inženýrství a komunikační dovednosti.

Náplň práce
- zodpovědnost za síťovou infrastrukturu
- definování nasazení síťové architektury
- návrh a vývoj architektonických přístupů a řešení pro inovaci
- design a nasazení infrastruktury datových center a POP pro podporu komplexních aplikací
- zajišťování zlepšování systémů automatizace a správy systémů
- troubleshooting

Požadavky
- min. 5 let zkušeností v oblasti síťového inženýrství
- prokazatelná praxe s data center network HW a SW produkty
- zkušenosti s kabelovými systémy
- praxe v oblasti síťového inženýrství
- komunikační dovednosti
- AJ min. B2