PHP Developer (25562)

Bratislava
8/2021
Kontrakt Klient
80%
4 800 EUR
Tato pozice není aktuálně dostupná

Hľadám talentovaného PHP Developera s vášňou pre čo najlepší dizajn a so znalosťou best coding practices. Pridajte sa na dlhodobú spoluprácu do špičkového tímu, ktorý sa venuje vývoju aplikácií, prevažne pre sektor bankovníctva. Môžete sa tešiť na motivujúce finančné ohodnotenie, špičkové cutting-edge technológie a konferencie, na ktorých budete mať možnosť zlepšiť svoje vedomosti. Teším sa na vaše CV!

Náplň práce
- vývoj nových funkcionalít pre interné PHP riešenia v rámci bankových produktov a interných nástrojov
- písanie unit testov v PHPUnit
- údržba existujúcich systémov

- best design a best coding practices

Požiadavky
- 3+ rokov skúseností s vývojom, ideálne aj na väčších projektoch
- výborná znalosť PHP, ideálne PHP 7+
- znalosť niektorého z PHP frameworks
- SQL
- AJ B2+

Výhody
- Microservices Architecture
- Agile SDLC
- Redis, Memcached

Benefity
- výborné platové ohodnotenie a bonusy
- flexibilný pracovný čas, home office
- konferencie, školenia