.NET Developer (25748)

Ostrava, Brno, Praha, Olomouc, Zilina, Bratislava
10/2021
HPP Klient
100%
90 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Máte zkušenosti v oblasti softwarového inženýrství a Microsoft SQL Server vám není cizí? Hledám .NET Developera na HPP pro klienta z TelCo oblasti. Zapojte se do komunikace a spolupráce se zúčastněnými stranami v průběhu projektu, vývoje, provádění a udržování automatizační sadu testovacích skriptů či analýze obchodních požadavků. Pracujte ve stabilní společnosti a využívejte benefity jako Multisport kartu, stravenky či systém kafeterie.

Náplň práce

- komunikace a spolupráce se zúčastněnými stranami v průběhu projektu
- vývoj originálního kódu a poskytovat pokyny pro kódování méně zkušeným kolegům
- vývoj řešení, která mohou využívat stávající vývojové nástroje/nástroje, a také vytvářet řešení, která slouží jako stavební kameny pro budoucí vývoj
- analyzovat obchodní požadavky, návrhy a psát technické specifikace pro návrh SSIS, SSRS, uložených procedur SQL, mikroslužeb nebo databází
- vyvíjet, provádět a udržovat automatizační sadu testovacích skriptů
- provádět podporu aplikací a řešení problémů
- zajišťovat splnění požadavků na kvalitu, bezpečnost a shodu s předpisy

Požadavky
- zkušenosti v oblasti softwarového inženýrství
- zkušenosti s Microsoft SQL Server
- zkušenosti s automatizací
- Powerhell, C#, ASP.NET, SQL
- zkušenosti s agilním přístupem

Benefity
- full remote
- stravenky
- Multipsort karta
- kafeterie