Microsoft Administrator (25758)

Praha
10/2021 (12m+)
Kontrakt přes CP
100%
100 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Máte minimálně 3 roky zkušeností s vytvářením a automatizací serverů Windows v AWS a Vmware a zkušenost se správou serverů Windows ve velkém měřítku? Mám tu nabídku pro Microsoft Admina na kontrakt přes CoolPeople. Budete se starat o podporu automatizovaných nástrojů při instalaci, konfiguraci, testování, opravách a upgradu MS Server 2012, 2016 a MS Windows 10 a spolupracovat s vývojovým a technickým týmem. Pracujte na full remote ve stabilní společnosti a ukažte, co ve vás je.

Náplň práce

- podpora automatizovaných nástrojů při instalaci, konfiguraci, testování, opravách a upgradu MS Server 2012, 2016 a MS Windows 10
- spolupracovat s vývojovými a technickými týmy při testování verzí softwaru
- odstraňování zranitelností systému Windows Server a aplikací ve fyzických datových centrech a AWS

Požadavky
- 3 roky zkušeností s vytvářením a automatizací serverů Windows v AWS a Vmware
-min. 3 roky zkušeností se správou serverů Windows ve velkém měřítku
- VMware, AWS EC2, AWS SSM
- CI/CD pipelines
- Python 3

Benefity
- stabilní společnost
- motivující finanční ohodnocení
- full remote