Microsoft Administrator (25767)

Praha
10/2021
HPP Klient
20%
70 000 CZK

Máte minimálně 3 roky praxe na pozici Microsoft Administrátor a znalost administrace a služeb OS Windows 2012/2019 a Microsoft365. Na HPP se budete starat o údržbu, rozvoj, správu a monitorování stávajícího prostředí, spolupracovat se správci infrastruktury, klientské podpory a jednotlivých aplikací při řešení problémů a v neposlední řadě se podílet na projektech IT oddělení.

Náplň práce

- udržovat, rozvíjet, spravovat a monitorovat stávající prostředí
- spolupracovat se správci infrastruktury, klientské podpory a jednotlivých aplikací při řešení problémů
- podílet se na projektech IT oddělení

Požadavky
- 3 roky praxe na pozici IT Admin
- znalost administrace a služeb OS Windows 2012/2019
- znalost administrace a služeb online prostředí Microsoft365
- velmi dobrou znalost definice/postupů a nástrojů pro monitoring a zabezpečení firemních dat, serverů a koncových stanic
- znalost klientského OS Windows 10 a balíku MS Office

Výhody
- orientaci v síťovém prostředí a síťových protokolech
- zkušenost s virtualizovaným prostředím
- zkušenost s OS Linux a projektovým
- zkušenost s aplikacemi Fortinet

Mám zájem, kontaktujte mě