.NET Developer (25769)

Praha
10/2021 (12m+)
Kontrakt přes CP
60%
110 000 CZK

Rozumíte technologiím jako Xamarin, .NET či C#? Momentálně obsazuji pozici .NET Developera na kontrakt přes CoolPeople. Budete samostatně řešit features a epics na několika nových projektech mobilních aplikací ve spolupráci se svým SW architektem a ostatními členy týmu a pracovat na infrastruktuře v cloudovém prostředí. Vaší výhodou budou základní znalosti a všeobecný přehled v IT světě a schopnost pracovat v týmu ale i individuálně. Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte se mi ozvat.

Náplň práce

- samostatné řešení features a epics na několika nových projektech mobilních aplikací ve spolupráci se svým SW architektem a ostatními členy týmu
- práce s technologiemi jako je Kubernetes, Rancher, Aerospike, Elasticsearch, DGraph, Xamarin, .Net core
- práce na infrastruktuře v cloudovém prostředí
- infrastrukturní migrace

Požadavky
 -Xamarin.Forms, Xamarin.Android, Android
-.NET Core, C#
- MS DevOps, Azure, GCP
- základní práci s verzovacím nástrojem GIT
- async REST API call flow - using RabbitMQ client
- znalost technické angličtiny

Výhody
- rychlá orientace v novém prostředí,
- všeobecné znalosti a přehled v oboru IT
- práce v týmu i samostatně, proaktivně dokončovat řešené požadavky

Mám zájem, kontaktujte mě