Automation Tester (25777)

Praha
11/2021 (9m+)
Kontrakt přes CP
100%
100 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Chcete pracovat ve skvělém čtyřčlenném agilním týmu a integrovat nejmodernější chatbot platformu do vlastního online prostředí? Aktuálně hledám Automation Testera, který ovládá Javu na úrovni psaní testovacích scénářů. Systém chatbota, na jehož integraci se budete podílet, bude důležitý pro budoucí komunikaci se zákazníky díky AI technologiím. Připojte se k zajímavému projektu, který je v českém prostředí velmi ojedinělý. Oceníte přátelské prostředí a spolupráci z pohodlí domova.

Náplň práce
- manuální testování s přesahem automatizace
- psaní automatizovaných testů (Cucumber + FW postaven na Selenium)
- automatizace spouštění přes Jenkins
- driveovaní strategie dalšího testování, co je možno vylepšit
-  udržovat testovací data, na testovacích prostředích
- pomocná ruka při koordinaci releasu

Požadavky
- zkušenosti s manuálním testováním
- základy automatizace
- Jenkins, Java
- Selenium

Benefity
- stabilní společnost s bohatou historií
- zajímavý projekt
- home office