React Developer (25794)

Praha
10/2021 (12m+)
Kontrakt přes CP
100%
130 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Staňte se součástí mladého a agilního týmu, kde se můžete podílet na Rapidním prototypingu a využívat anglický jazyk naplno. Momentálně hledám React Developera, který bude pracovat na mezinárodních projektech (USA, GB, Německo, Rusko). Jedná se o různorodou práci, kde vás nečeká žádné nekonečné updatování aplikací. Budete se starat o vývoj aplikací v oblasti automatizace, zpracování nestrukturovaných dat a používání neuronových sítí a aplikací v oblasti finančního světa. Pokud vás tato nabídka zaujala a rozumíte Reactu a máte přesah do Node.js, mám pro vás opravdu zajímavou příležitost. Spolupráce je formou kontraktu přes CoolPeople na full remote.

Náplň práce
- vývoj aplikací v oblasti automatizace
- zpracování nestrukturovaných dat
- používání neuronových sítí a aplikací v oblasti finančního světa

Požadavky
- React
- Node.js, HTML, CSS
- TFS, GIT, JIRA
- zkušenost s agilním vývojem
- angličtina min. B2

Výhody
- Graphql, Redux, Typescript
- Big data
- přesah do backendu ( .NET Core)
- ochota učit se nove technologie