Tester (25806)

Praha
10/2021
HPP Klient
30%
60 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Máte alespoň dvouletou praxi s testováním a zkušenosti s automatizovanými testy? Aktuálně hledám šikovného Testera se znalostí nástrojů jMeter, Postman, SOAP UI, JIRA, SQL a XML. Vaším úkolem bude testování webových aplikací, mobilních aplikací, webových služeb a příprava veškerých testovacích materiálů a dokumentace.

Náplň práce
- testování webových aplikací, mobilních aplikací, webových služeb
- příprava testovacích scénářů, testovacích skriptů
- bug reporting
- příprava dokumentace k testovaným aplikacím
- spolupráce v týmu, s ostatními členy a zákazníky

Požadavky
- jMeter
- Postman
- SOAP UI
- JIRA
- SQL (psaní dotazů potřebných při přípravě dat a analýze chyb)
- XML
- zkušenosti s přípravou testů, testovacích scénářů, samotného testování
- analytické myšlení
- AJ min. B2

Výhody
- Selenium

Benefity
- služební telefon, notebook
- jazykové kurzy
- hrazené MHD
- multisport karta
- stravenky