C++ Developer (25851)

Brno, Praha, Ostrava, Zilina, Bratislava
10/2021 (12m)
Kontrakt přes CP
100%
120 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Máte dobré znalosti programování v jazyce C++Linux, Yocto vám není tak cizí? Momentálně obsazuji pozici C++ Developera na kontrakt přes CoolPeople. Budete vyvíjet nové funkce, pracovat s normami a procesy v automobilovém průmyslu, spolupracovat v rámci týmu a přispívat k moderní automobilové platformě. Vaší velkou výhodou bude znalost Android nebo QNX.

Náplň práce

- vývoj nových funkcí
- pracovat s normami a procesy v automobilovém průmyslu
- spolupráce s týmem
- přispívat k moderní automobilové platformě

Požadavky
- dobré znalosti programování v jazyce C++ (včetně jazyka C++ 14)
- Linux, Yocto
- statická analýza kódu, jednotkové testování, testování komponent
- Git nebo Gerrit
- vynikající analytické schopnosti a schopnosti řešit problémy
- angličtina min. B2

Výhody
- znalost adaptivních rozhraní API systému AUTOSAR
- Android nebo QNX
- zkušenosti s projekty v automobilovém průmyslu a znalost norem ISO 26262, SPICE, MISRA C/C++