.NET Developer (26163)

Bratislava
10/2021
Kontrakt Klient
5 600 EUR
Tato pozice není aktuálně dostupná

Pokiaľ máte aspoň 4 roky skúseností s .NET a láka vás oblasť počítačovej bezpečnosti, prihláste sa na pozíciu .NET Developera ešte dnes. Vašou hlavnou náplňou bude práca na vývoji softvéru pre počítačovú bezpečnosť, kvalifikovaný elektronický podpis a PKI, na základe zadaní od analytikov aj legislatívnych, technologických a zákazníckych požiadaviek. Okrem práce môžete očakávať lákavé benefity. A naviac budete mať možnosť výberu, a to medzi prácou z ktorejkoľvek pobočky klienta v rámci SR alebo z pohodlia domova.

Náplň práce
- vývoj softvéru v oblasti počítačovej bezpečnosti, kvalifikovaného elektronického podpisu a PKI
- vývoj klientských a serverových aplikácií pre operačné systémy OS, Windows a platformu .NET
- vývoj webových aplikácií/služieb, custom aplikácií pre zákazníka a krabicového softvéru pre retail
- poskytovanie podkladov pre tvorbu projektovej a používateľskej dokumentácie
- konzultačná činnosť
- testovanie softvéru

Požiadavky
- min. 4 roky skúseností s .NET

Benefity
- prístup k najnovším technológiám v oblasti elektronického podpisu
- výhodné platové podmienky, odvíjajúce sa od skúseností a dosahovaných výsledkov
- možnosť odborného rastu
- možnosť získania MultiSport karty