IoT Developer (26573)

Brno, Zlín
2/2022 (12m)
Kontrakt přes CP
100%
120 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Na významný projekt momentálně hledám zkušeného IoT Enterprise Developera na CoolPeople kontrakt. Jako SW inženýr budete na projektu úzce spolupracovat s Microsoftem a vyvíjet embedded drivery pro aplikační procesory. Potřebujete proto zkušenosti s embedded programováním, Windows IoT nebo Linuxem a vysokoškolské vzdělání. Na pozici také uplatníte svou komunikativní angličtinu.

Náplň práce
- vývoj embedded driverů pro aplikační procesory
- vývoj demo systémů využívajících integraci HW a SW
- analýza zákaznického feedbacku
- tvorba aplikačních poznámek, white papers a uživatelských příruček

Požadavky
- VŠ vzdělání v oboru elektroniky, telekomunikací nebo informatiky
- znalost embedded C/C++ programování
- zkušenosti s embedded systémy
- Windows (WDM) ovladače
- Linux v embedded prostředí
- silné analytické a komunikační schopnosti
- AJ min. B2

Výhody
- GIT, Atlassian Suite
- hig level programování (C#)
- Python, Bash
- rychlá adaptace na změny, flexibilita
- praxe v oblasti customer support
- prezentační dovednosti