Service Architect (26711)

Brno, Praha, Ostrava
1/2022 (3m)
Kontrakt přes CP
100%
130 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Máte zkušenosti v oblasti tranzičních a implementačních projektů pro velké společnosti a znalost Oracle, MySQL a VMware? Momentálně obsazuji pozici Service Architect na kontrakt přes CoolPeople. Budete mít na starosti monitoring a správu serverů se systémem Windows a Linux, implementaci služeb správy do lokálních kontejnerových prostředí a mapování současných požadavků na zálohování. Pokud vás tato nabídka zaujala a jste schopný aktivně hledat cesty, překonávat překážky a čelit výzvám, pak je tato pozice přímo pro vás.

Náplň práce
- monitoring a správa serverů se systémem Windows a Linux běžícím v lokálním prostředí VMWare
- zmapování současných potřeb a požadavků na zálohování
- mapování databází a jejich závislostí a vztahů k aplikacím
- implementace služeb správy do lokálních kontejnerových prostředí

Požadavky
- Linux
- Oracle
- MySQL
- VMware
- Windows Server
- znalost zálohování

Benefity
- moderní pracovní prostředí
- full remote