iOS Developer (26721)

Praha
2/2022 (12m)
Kontrakt přes CP
80%
100 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Máte znalost programovacího jazyka Swift včetně frameworku SwiftUI a zkušenosti s automatizovaným testováním? Mám tu skvělou příležitost pro seniorního iOS Developera na kontrakt přes CoolPeople pro přední Telco společnost. Doplníte stávající tým a budete se podílet na vývoji nové verze aplikace, navrhovat technická řešení a  poskytovat odborné znalosti v celém životním cyklu vývoje aplikace. Pokud vás tato nabídka zaujala a láká vás práce na dlouhodobém projektu,  pak neváhejte a přihlaste se.

Náplň práce
- podílet se na vývoji nové verze aplikace
- návrh inovativních technických řešení
- komunikace napříč týmem

Požadavky
- znalost programovacího jazyka Swift
- SwiftUI framework
- moderní Swift concurrency
- Combine, Moya, Swinject knihovny
- zkušenosti s automatizovaným testováním
- zkušenosti s VIPER, MVVM-C nebo podobnými architekturami
- CI/CD
- zkušenosti s funkcionálním, funkcionálně reaktivním a protokolově orientovaným programováním

Benefity
- zázemí stabilní společnosti
- možnost HO
- nejmodernější technologie