M365 Specialist (26731)

Brno, Romania
2/2022 (9m+)
Kontrakt přes CP
100%
100 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Pro významného klienta z oblasti automotive momentálně obsazuji pozici M365 Specialist na kontrakt přes CoolPeople. Náplní vaší práce bude dokumentace správy nových i stávajících funkcí a aplikací a předávání znalostí ostatním kolegům skrze školení. Máte seniorní zkušenosti M365 a komunikativní angličtinu? Pak je tato nabídka přímo pro vás!

Náplň práce
- dokumentace a udržování znalostí o nových i stávajících aplikacích a funkcích
- nastavení sítě společnosti
- tvorba obsahu k propagaci M365, funkcí a nových způsobů práce
- školení kolegů
- monitorování metrik změn chování
- nastavování komunikačních kampaní

Požadavky
- znalost všech produktů a služeb M365
- pracovní zkušenost jako Change Agent (či podobná pozice)
- zkušenosti s používáním kombinací produktů a služeb M365
- kritické myšlení, smysl pro detail
- vedení týmu
- zkušenost s převodem technických konceptů na netechnický obsah
- AJ min. B2