Web Data Analyst (26106)

Bratislava, Praha, Brno
11/2021
Kontrakt Klient
100%
3 000 EUR
Tato pozice není aktuálně dostupná

Pro strategický projekt hledám zkušeného Web Data Analytika, který se připojí na kontrakt ke klientovi. Budete se starat o sběr dat a spolupracovat s programátory a datovým týmem na budování BigData architektury. Na zodpovědnost budete mít údržbu GTM a práci s Google Analytics. Pokud vás baví vyhodnocovat a neustále zlepšovat marketingové výsledky firmy, pak využijte této příležitosti.

Náplň práce
- sběr dat
- budování BigData architektury
- spolupráce na analýzách "user journey" na webu a jejich vyhodnocování
- údržba GTM
- práce s Google Analytics
- přímá komunikace s lidmi z Googlu

Požadavky
- pokročilá znalost Google Analytics
- pokročilá znalost Google Tag Manager
- SQL
- základy programování
- základy GIT

Benefity
- školení do Google Cloud Platform a Google Analytics 4 s Google certifikátem
- příspěvěk na péči o zdraví
- Multisport karta