Business Analyst (26161)

Praha
11/2021 (12m)
Kontrakt přes CP
60%
100 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Máte zkušenosti v reportovacích technologiích a BI konceptech a znalost nástrojů pro datovou analýzu? Obsazuji pozici Business Analytika na kontrakt přes CoolPeople. Budete vyvíjet a tvořit nové ukazatele, zpracovávat a podílet se na business projektech, využívat nejmodernější technologie a validovat data. Vaší výhodou budou zkušenosti s prostředím PowerBI. Zaujal vás tento projekt? Pak se mi neváhejte ozvat pro více informací.

Náplň práce

- vývoj a tvorba nových ukazatelů (KPI/SLA), zadání reportů pro management včetně plánování a forecastů
- zpracování business projektů, možnost podílet se na vývoji a implementaci aplikací a systémů
- práce s nejnovějšími technologiemi
- analytická podpora jednotlivých divizí společnosti
- metodická a datová podpora projektů
- validace dat a vymýšlení kontrolních mechanismů
- úzká spolupráce s oddělením Data Science
- na základě specifických business požadavků vytvářet dokumentaci pro reportingové oddělení

Požadavky
- zkušenosti v reportovacích technologiích a BI konceptech (sběr dat, DWH, všeobecná znalost ETL nástrojů a procesů)
- znalost nástrojů pro datovou analýzu (SQL, MS Excel atd.)
- analytické myšlení
- min. SŠ nebo VŠ vzdělání ideálně v Ekonomickém nebo IT oboru

Výhody
- zkušenosti s prostředím PowerBI