Technical Business Analyst (26493)

Praha
1/2022
HPP Klient
50%
120 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Máte analytické dovednosti a předešlou zkušenost na pozici Technical Business Analyst? Mám tu zajímavý projekt na HPP, kde budete provádět analýzu obchodních požadavků a definovat funkční testovací scénáře. Mimo jiné využijete znalost JIRA/Confluence a anglického jazyka. Vaše plus budou rozsáhlé zkušenosti v oblasti business analýzy.

Náplň práce
- analýza obchodních požadavků
- konzultace požadavků s IT experty
- definice funkčních testovacích scénářů

Požadavky
- min. 3 roky praxe na pozici Technical Business Analyst
- VŠ v oboru informatika
- rozsáhlé zkušenosti v oblasti business analýzy
- znalost datového modelování
- znalost JIRA/Confluence a Microsoft Office
- AJ min. B2

Výhodou
- zkušenost s prací s backend aplikacemi v jazyce Java, cloudovými technologiemi

Benefity
- pružná pracovní doba
- profesní vzdělávání a osobní růst
- rozsáhlý program HO