Jste IT profesionál? Máme pro vás nabídku Cool IT pozic.
Aktuální nabídka pozic: 265.

Tato pozice již není dostupná

< Zavřít

Android Developer

přihlašte se
Czech, Praha
9/2019 , délka: HPP
#16810
Martin Kalina
+420 604 527 415
Pro český fintech start up, který má za sebou již pár velmi úspěšných projektů hledám šikovného Android Developera, který se zapojí do přípravy nové aplikace pro správu firemních financí.

Parametry:
Forma spolupráce: IČO
Začátek spolupráce: ASAP/dohodou
Místo výkonu práce: Praha

O společnosti:
Jsme parta lidí, kteří věří tomu, co dělají. Baví nás zkoušet věci, které před námi ještě nikdo nevyzkoušel. Máme velké cíle, ale zároveň si na nic nehrajeme, což odráží pohodová atmosféra startupového prostředí.

Náplň práce:
- Pomáhat navrhovat UI aplikace a ovlivňovat výsledný produkt
- Podílet se na strategii nového projektu a ihned tak uvidíte výsledky své práce
- Rozvíjet své znalosti programování Androidu
- Pomáhat ostatním kolegům hledat nejlepší řešení

Požadavky:
- Zkušenost s vývojem aplikací na Android
- Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Jazykové požadavky:

Anglický jazyk - 2 - velmi dobře

Znalosti IT:

Vývoj Android - Standard

Odeslat žádost o tuto pozici

Přihlásit

Pokud nemáte účet, vytvořte nový

Heslo
Zůstat přihlášen

Zapomenuté heslo.