Jste IT profesionál? Máme pro vás nabídku Cool IT pozic.
Aktuální nabídka pozic: 278.

Tato pozice již není dostupná

< Zavřít

Aplikační konzultant, HPP/IČO, Praha Stodůlky

přihlašte se
Czech, Praha
6/2019 , délka: HPP
#16862
Sabina Zavřelová
+420 732 628 710
Hledáme kandidáty na pozici APLIKAČNÍ KONZULTANT do Prahy, kteří pomohou transformovat IT klienta směrem k digitální budoucnosti. Pokud máte zkušenosti např. se support pozicí na úrovni L2, podvědomí o ICT technologiích, znalost SQL jazyka, dokážete komunikovat v anglickém jazyce při běžném rozhovoru, jste komunikativní a chtělo by se vám dojíždět do Prahy na Stodůlky, je tato pozice pro vás.

Parametry:
Lokalita: Praha 5, Stodůlky
Alokace: dlouhodobá
Pracovní poměr: HPP/IČO
Pohovor: 1-2.kola s technickým leadrem a HR
Cizí jazyk: ANO/AJ B2 - C1 - komunikativní
Home office: po domluvě, ne pravidelně, pracovní doba 9:30-15
ŘP: ano sk.B
Potěší: znalost jazyka SQL na úrovni dotazování a Oracle DB

Náplň práce bude zejména:
Porozumění a analýza požadavku businessu, koordinace vývoje a testování nejvhodnějšího řešení a podpora jeho implementace.
Základní analýza dat a řešení provozních problémů spojených s podporou současných aplikací.
Vytváření manuálů k systémům/aplikacím.
Podílení se/vedení projektů, spolupráce s mezinárodní podporou.

Požadavky:
Zkušenosti se support pozicí na úrovni L2.
Podvědomí o ICT technologiích.
Znalost SQL jazyka.
Měl/a byste umět komunikovat v anglickém jazyce při běžném rozhovoru, být komunikativní a ochotný/á dojíždět do Prahy na Stodůlky.

Benefity a plusy:
Placená školení, rozvojové aktivity, další vzdělávání.
Práci v nových kancelářích.
Flexibilní pracovní doba, roční bonus, kafeterie, 5 dní dovolené navíc a další benefity.

Jazykové požadavky:

Anglický jazyk - 3 - dobře

Znalosti IT:

Administrace Oracle - Junior
Business Objects - reporting, administrace - Junior
Call/Contact center specialist - Junior
Vývoj Microsoft SQL - Junior

Odeslat žádost o tuto pozici

Přihlásit

Nemáte ještě účet? Vytvořte si svůj účet, registrace vám zabere minutu.

Heslo
Zůstat přihlášen

Zapomenuté heslo.