Jste IT profesionál? Máme pro vás nabídku Cool IT pozic.
Aktuální nabídka pozic: 278.
< Zavřít

BEZPEČNOSTNÍ ANALYTIK

přihlašte se
Czech, Praha
6/2019 , délka: HPP
#17159
25 000 CZK    Doporučit kandidáta
Karla Albrechtová
+420 604 757 159
Hledá se BEZPEČNOSTNÍ ANALYTIK odboru Kybernetická a informační bezpečnost pro předního dodavatele přenosové soustavy ČR!

Parametry:
- Forma spolupráce: HPP
- Místo práce: Praha
- Nástup: ASAP

Popis pozice:
- Průběžně vyhodnocuje incidenty detekované automatickým systémem pro správu bezpečnostních událostí (SIEM) i incidentů hlášených uživateli nebo jinými kanály
- Hodnotí bezpečnostní incidenty a určuje jejich kategorii
- Provádí šetření příčin bezpečnostních incidentů a kontroluje zdokumentování postupu jejich řešení
- Koordinuje zajišťování podkladů pro forenzní analýzu
- Navrhuje úpravy SIEM systému a provádí běžné ladění jeho funkčnosti tak, aby byla zajištěna správná a přesná detekce podezřelých chování
- Udržuje a rozvíjí know-how bezpečnostního dohledu IS/ICT
- Ukládá administrátorům IT systémů, nezbytné úkoly nutné k prošetření nebo zvládnutí bezpečnostního incidentu
- Připravuje postupy pro správu bezpečnostních technologií (přístupové atd.)
- Rozvoj systemu - rollout

Požadujeme:
- VŠ vzdělání v technickém nebo informačním oboru (ICT výhodou)
- Technickou znalost prvků bezpečnostní infrastruktury
- Praktickou znalost počítačových a komunikačních technologií
- Schopnost práce ve stresu, schopnosti samostatného rozhodování, hledání řešení problémů a pochopení příčin
- Flexibilitu na dynamické změny incidentů
- Schopnost týmové práce, spolehlivost, komunikativnost, chuť učit se nové věci, flexibilita

Nabízíme:
- Týden dovolené nad rámec stanovený zákoníkem práce
- Příspěvek v prvních třech dnech dočasné pracovní neschopnosti v hodnotě 200Kč/den
- Pružná pracovní doba (pevná prac. doba je od 9-14 hod.)
- Zkrácená týdenní pracovní doba – 37,5 hod.
- Dotované stravování (cca 19 Kč hlavní jídlo)
- Atraktivní a propracovaný systém odměn
- Široké spektrum vzdělávacích aktivit
- Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
- Osobní účet zaměstnance v hodnotě 18 000Kč/rok (využití pro volný čas: sport, dovolená, ubytování, atp.)
- Příspěvek na penzijní připojištění, doplňkové penzijní spoření a životní pojištění v hodnotě 1 500Kč/měsíc
- Příspěvek zaměstnavatele na dítě v hodnotě 3000Kč/rok
- Služební telefon, notebook
- Možnost rozvoje osobnosti formou dalšího vzdělávání

Jazykové požadavky:

Anglický jazyk - 3 - dobře

Znalosti IT:

IT Security - Standard

Odeslat žádost o tuto pozici

Přihlásit

Nemáte ještě účet? Vytvořte si svůj účet, registrace vám zabere minutu.

Heslo
Zůstat přihlášen

Zapomenuté heslo.