C++ Engineer (26544)

Praha
2/2022 (12m)
Kontrakt přes CP
90%
100 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Máte minimálně 3 roky zkušenosti s vývojem embedded systémů? Hledám šikovného C++ Engineera na kontrakt přes CoolPeople pro klienta působícího v oblasti Aerospace. Budete mít na starosti vývoj embedded softwaru pro spolehlivé systémy včetně řízení verzí/změn, správy sestavení, dokumentace a reportování či provádění analýzy architektury, návrhu a modelování. Pracujte částečně z pohodlí domova a realizujte se v tom, co vás zajímá.

Náplň práce

- vývoj vestavěného softwaru pro spolehlivé systémy včetně řízení verzí/změn, správy sestavení, dokumentace a reportování
- provádění analýzy architektury, návrhu a modelování
- spolupracovat s členy multifunkčního týmu včetně systémových, řídicích a elektronických konstruktérů na úspěšném vývoji a ověřování návrhů
- spolupracovat se členy týmu a vedoucím inženýrství na odhadu vývoje, zdrojů a časového plánu pro dosažení požadovaných výsledků
- spolupráce s globálními týmy pro vývoj nových produktů od počáteční koncepce přes konečnou fázi
- provádět hodnocení projektů a prezentace.

Požadavky
- bakalářský titul v oboru IT nebo příbuzném oboru
- min. 3 roky zkušeností s aplikacemi vestavěných systémů nebo s příslušným inženýrským oborem
- zkušenosti s procesem vývoje V-modelů s podporou procesu vývoje založeného na modelech a automatizovaných nástrojů pro analýzu, testování, verifikaci a validaci
- Mathworks
- základy funkční bezpečnosti
- angličtina min. B2

- zkušenost s celým životním cyklem vývoje, ověřování a certifikace softwaru