Embedded Software Engineer (26590)

Brno, Praha, Zlín
3/2022 (12m)
Kontrakt přes CP
90%
120 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Láká vás vývoj Ethernet driverů pro čipy v oblasti automotive? Momentálně hledám šikovného Embedded Software Engineera na kontrakt přes CoolPeople. Nutností pro tuto pozici je zkušenost s AVB či TSN, znalost C/C++ a komunikativní angličtina. Připojíte se k týmu, který má na starosti vývoj Ethernet driverů pro NXP čipy a AVB/TSN řešení. Pokud vás tato nabídka zaujala a chcete dále profesně růst, neváhejte a přihlaste se.

Náplň práce
- vývoj Ethernet driverů pro NXP čipy – Linux, QNX, Autosar, RTOS
- tvorba requirementů
- vývoj middleware pro zákazníka (user API, integrace do networking stacku)
- vývoj demo aplikací, zákaznická podpora (aplikační noty, zákaznické požadavky, zákaznický HW)
- vývoj AVB/TSN řešení (dle IEEE standardů) pro NXP čipy
- vývoj vlastního Continous Delivery systému, toolů usnadňujících vývoj

Požadavky
- zkušenost s embedded programováním
- AVB/TSN
- velmi dobrá znalost C/C++
zájem o embedded vývoj a síťové technologie
- proaktivní přístup
- ochota se učit, přijímat nové technologie, trendy
- schopnost týmové spolupráce
- angličtina na komunikativní úrovni

- zkušenosti z Linux prostředí, QNX, Autosaru nebo jiných RTOS
- zkušenosti se síťařinou, ideálně vývoj driverů
- zkušenosti s kvalitou SW, případně Functional Safety

Benefity
- zázemí stabilní společností
- profesní růst
- možnost HO