Jste IT profesionál? Máme pro vás nabídku Cool IT pozic.
Aktuální nabídka pozic: 273.

Tato pozice již není dostupná

< Zavřít

C#,.NET developer - Vysoké Mýto, Pardubice

přihlašte se
Czech, Pardubice
6/2019 , délka: HPP
#16881
Nela Mačáková
+420 737 180 015
Volná židle ve Vysokém Mýtě.
Pro jednoho z nejvýznamějších dodavatelů odbavovacích zařízení na světě hledáme C#,.NET developera.
Náš klient dodává odbavovací zařízení pro Londýnské doubledeckry, i pro dopravní podniky v Jižní Americe.

Parametry:
Lokalita: Vysoké Mýto
Forma spolupráce: HPP nebo IČO
Datum nástupu: dohodou

Popis projektu / náplň práce:
- Budete součástí celého životního cyklu vývoje: od zpracování analýz, návrhu architektury aplikace, databáze, přes vlastní programování až po zpracování technické dokumentace a testování.
- Budete se podílet na vývoji a údržbě WinForms aplikací a pomocných utilit.

požadavky:
- Dobrá znalost programování v.NET/C# a SQL (MS SQL nebo jiné)
- Znalost OOP a UML
- znalost SQL na úrovni vytváření struktury DB, psaní SQL dotazu, uložených procedur a jejich konzumace v aplikaci
- JavaScript, HTML, CSS, PostgreSQL výhodou
- Anglický jazyk alespoň na úrovni pochopení technické dokumentace
Extras: C++

Benefity:
- home office možný dvakrát týdně
- práci na zajímavých projektech
- pružnou pracovní dobu s možností Home Office, nebo na pobočce v Pardubicích
- zajímavou práci ve stabilní české prosperující společnosti s mezinárodním přesahem
- možnost dalšího vzdělávání v jazykových kursech, v programu firemního vzdělávání
- možnost dalšího profesního růstu
- pružnou pracovní dobu
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování
- příspěvek na penzijní připojištění (ve výši 3 % z hrubé mzdy)
- bonusy ke mzdě a v případě zisku roční odměny

Hiring proces
- osobní pohovor s HR a technickým ředitelem

Jazykové požadavky:

Anglický jazyk - 2 - velmi dobře

Znalosti IT:

Vývoj Microsoft .NET - Standard

Odeslat žádost o tuto pozici

Přihlásit

Nemáte ještě účet? Vytvořte si svůj účet, registrace vám zabere minutu.

Heslo
Zůstat přihlášen

Zapomenuté heslo.