Jste IT profesionál? Máme pro vás nabídku Cool IT pozic.
Aktuální nabídka pozic: 263.
< Zavřít

Delphi Vývojáře/Architekta

přihlašte se
Czech, Praha
8/2019 , délka: 12 měsíce
#17212
50 000 CZK    Doporučit kandidáta
Aneta Mensa (Turoňová)
+420 734 576 940
Do vývojářského týmu, který se zabývá vývojem core banking systému a pobočkových aplikací, hledáme Delphi Vývojáře/Architekta na dlouhodobý projekt v Praze.

Parametry:
- Start: ideálně ihned nebo dohodou
- Délka alokace: IČO, kontrakt na rok +
- Místo práce: Praha 4 (home office 1 den v týdnu)

Koho hledáme:
- Hledáme někoho, kdo zná trendy, komponenty, framework atd. Dokáže programovat, ale i doporučit a zvolit vhodné cesty a použité technologie. Dokáže se bavit s businessem a navrhne vhodné řešení a zároveň se věnuje (alespoň myšlenkovými pochody) profylaxi = tuning aplikací (co usnadní vývoj, co nám pomůže). Tlak na inovace. Starší historický SW. Nesmějí a nechtějí se zakopat. Hledám technologického leadera / inovátora.

Popis pozice:
- Vyvíjet pobočkové desktop aplikace a serverové aplikace.
- Pracovat na projektech i opravovat nalezené chyby v aplikacích.
- Zpracovávat požadavky v požadavkové databázi JIRA.
- Pracovat v databázích Oracle a neustále se v nich vzdělávat.
- Pracovat v Delphi 10.
- Budete v úzké spolupráci s analytikem i testerem, popřípadě se seniorním programátorem.
Požadavky:
- Máte alespoň 1 rok zkušeností s vývojem v Delphi v průběhu posledních tří let.
- Umíte pracovat s databázemi pomocí základních selektů.
- Setkal/a jste se požadavkovými databázemi – u nás budete používat JIRA.
- Umíte číst a psát v anglickém jazyce, komunikace není třeba, ale všechny materiály máme v angličtině.

Jazykové požadavky:

Anglický jazyk - 3 - dobře

Znalosti IT:

Vývoj Delphi - Standard

Odeslat žádost o tuto pozici

Přihlásit

Pokud nemáte účet, vytvořte nový

Heslo
Zůstat přihlášen

Zapomenuté heslo.