.NET Developer (24985)

Brno
7/2021 (6m)
Kontrakt přes CP
100%
120 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Ovládáte perfektně ASP.NET, C#SQL databáze vám není cizí? Momentálně obsazuji pozici .NET Developera na kontrakt přes CoolPeople. Budete se starat o rozvoj platformy na základě funkčních i technických požadavků zákazníka, psát unit testy, starání se o podporu a optimalizaci vyvinutých řešení a v neposlední řadě spolupráci s ostatními vývojáři, business analytiky, architektem a testery. Pokud navíc rozumíte Azure technologiím, bude to vaše velká výhoda. Neváhejte se mi ozvat a já vám řeknu více detailů.

Náplň práce

- rozvoji platformy na základě funkčních i technických požadavků zákazníka
- psaní unit testů
- starání se o podporu a optimalizaci vyvinutých řešení
- integrace s jinými systémy
- spolupráci s ostatními vývojáři, business analytiky, s architektem a testery
- psaní technických specifikací
- práce na dlouhodobém projektu

Požadavky
- C# .Net a ASP.NET
- SQL databáze

- Azure Cloud, Microservices (Azure Service Fabric aplikace)
- Azure DevOps, Reshaper
- hlubší znalost GitHub, interface Kafka, Azure Servis Fabric nebo Kubernetes, znalost při návrhu nebo designu