.NET Developer (26369)

Zbývá 1 otevřená pozice!
Praha
12/2021 (12m)
Kontrakt přes CP
50%
110 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Máte dobrou znalost programování v .NET, C# a zkušenosti s vývojem webových aplikací? Momentálně obsazuji pozici .NET Developer na kontrakt přes CoolPeople. Vaší hlavní náplní práce bude vývoj webové aplikace, oprava chyb a její následná údržba. Pokud máte znalost algoritmizace a schopnost orientovat se v rozsáhlém kódu, pak je tato pozice přímo pro vás.

Náplň práce
- projektový vývoj
- vývoj webové aplikace
- opravy chyb, údržba aplikace a drobný rozvoj
komunikace napříč oddělením a týmy

Požadavky
- dobrá znalost programování v .NET, C#
- minimálně 3 roky zkušeností s vývojem webů s využitím .NET
- znalosti technologií: TypeScript, .NET Core, Angular, relační databáze
schopnost algoritmizace, samostatnost a schopnost orientovat se v rozsáhlém kódu
- schopnost samostatného technického návrhu a implementace
- komunikační dovednosti
- AJ min. B1

Výhody
- Microsoft Blazor

Benefity
- home office
- stabilní společnost
- dobré finanční ohodnocení