.NET Developer (26408)

Praha
12/2021 (9m)
Kontrakt přes CP
60%
120 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Hledám talentovaného .NET vývojáře se znalostí ASP.NET Core a Azure DevOps. Na kontrakt přes CoolPeople budete vyvíjet webové a cloudové aplikace, implementovat nové funkce a mentorovat mladší kolegy. Naším klientem je švýcarská společnost zaměřená na automatizaci a digitalizaci podniků, zabývající se oblastmi Industry 4.0, IoT, Cloud, automatizace a rozšířenou realitou. Pracujte na zajímavém projektu a ukažte, co ve vás je.

Náplň práce
- vývoj webových a cloudových aplikací
- implementace nových funkcionalit
- práce s Cloud službami MS Azure a microservices
- agilní tým organizovaný podle metodiky Scrum
- mentorování mladších vývojářů v týmu

Požadavky
- min. 3 roky praxe s .NET Frameworkem a .NET Core Frameworkem, C#
- znalost principů vývoje SW
- PaaS, SaaS, FaaS
- Azure DevOps
- plynulá angličtina

Výhody
- TypeScript,
- Angular nebo React
- Azure services
- OpenID, IdentityServer, ASP.NET Core authentication a authorization