BI Solution Engineer (26516)

Praha
1/2022 (12m+)
Kontrakt přes CP
80%
100 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Máte velmi dobrou znalost SQL a zkušenosti s návrhem a implementací ETL procesů? Momentálně obsazuji pozici BI Solution Engineer na kontrakt přes CoolPeople pro globální softwarovou společnost. Budete mít na starosti vývoj a implementaci BI řešení a Data Pipeline, tvorbu datových vizualizací, dashboardu a reportů. Pokud vás tato nabídka zaujala a chcete dále profesně růst, neváhejte a přihlaste se.

Náplň práce
- vývoj a implementace BI řešení a analytických aplikací pro přístup k datům
- implementace Data Pipeline (ETL)
- vývoj řešení datového skladu
- tvorba datových vizualizací, dashboardu a reportů
- skriptování a příprava automatizovaných výkonů, poskytování datamartů
- ladění výkonu a optimalizace dotazů
- poskytování zpětné vazby Solution Architectovi k architektuře projektu

Požadavky
- zkušenosti na obdobné pozici
- velmi dobrá znalost SQL
- zkušenosti s návrhem a implementací ETL procesů
- logické a analytické myšlení, komunikační dovednosti
- AJ min. B2

Výhody
- zkušenosti s relačním a dimenzionálním modelováním dat
- zkušenosti s laděním a optimalizací dotazů SQL
- Unix
- znalost skriptovacích jazyků Ruby, Python nebo jiného
- REST
- Git

Benefity
- flexibilní pracovní doba a možnost HO
- neformální pracovní prostředí
- profesní růst