Jste IT profesionál? Máme pro vás nabídku Cool IT pozic.
Aktuální nabídka pozic: 278.
< Zavřít

IT analytik

přihlašte se
Slovak, Bratislava
8/2019 , délka: HPP
#17319
1 000 EUR    Doporučit kandidáta
Jitka Komendová
+420 737 384 965
Pro našeho klienta, nejsilnější softwarový dům ve Střední a Východní Evropě, hledáme IT analytiky. Obsazujeme mnoho zajímavých projektu, od krabicových řešení až po projekty na zelené louce, práce pro pojišťovny, státní i veřejnou správu.

Parametry:
- místo výkonu: Bratislava
- forma spolupráce: TPP
- nástup: ASAP/dohodou
- nástupní plat: až 3 500 EUR

Popis pozice:
-Sběr, specifikace a analýza požadavků zákazníka
-Tvorba analytické dokumentace a výstupů v EA Sparx
-Aktivní komunikace se zákazníkem
-Prezentace a obhajoba řešení
-Komunikace s vývojovým týmem
-Zodpovědnost a dodržování analytické metodiky
-Zodpovědnost za IT analýzu
-Zodpovědnost za formální a obsahovou kvalitu výstupů pro zákazníka (analýza, dokumentace, prezentace, zápisy atd.)
-Sledování trendů, neustálé vzdělávání se ve svěřené oblasti
-Zabezpečení kvality a celková zodpovědnost za naplnění požadavků zákazníka

Požadavky:
-Zkušenosti s vývojem IS s vysokou dostupností vítána
-Zkušenosti s používáním analytických nástrojů (CASE nástroje – ke generování zdrojového kódu, datového modelování…)
-Výhodou znalost produktu Enterprise Architect Sparx
-Výhodou znalost objektově orientovaných metod návrhu - UML
-Businessová a doménová znalost velkou výhodou
-Analytické a logické myšlení
-Zkušenost s tvorbou analýz vítána (výhoda pro rozsáhlé informační systémy)

Extras:
-Vzdělávání prostřednictvím interní akademie a externích školení
-Jazykové kurzy
-Volné vstupy na vybraná kulturní akce
-Volné vstupy na sportoviště
-Partnerské slevy
-Dny volna při speciálních příležitostech nad rámec zákona
-Příspěvek do doplňkového důchodového spoření aj.

Jazykové požadavky:

Anglický jazyk - 3 - dobře

Znalosti IT:

Analýza a návrh SW - Standard

Odeslat žádost o tuto pozici

Přihlásit

Nemáte ještě účet? Vytvořte si svůj účet, registrace vám zabere minutu.

Heslo
Zůstat přihlášen

Zapomenuté heslo.