Jste IT profesionál? Máme pro vás nabídku Cool IT pozic.
Aktuální nabídka pozic: 265.

Tato pozice již není dostupná

< Zavřít

IT Solution Architect

přihlašte se
Czech, Praha
9/2019 , délka: HPP
#17254
Daniel Barač
+420 797 827 973
Aktuálně hledám nového kolegu do vývojového týmu na pozici IT Solution Architekt. MŮŽETE BÝT I SENIORNÍ IT ANALYTIK, který se chce posunout.

Forma spolupráce: HPP
Lokalita: Praha
Nástup: ASAP, dohodou
Projekt:

• přímé kanály: mobilní bankovnictví, internet banka, pobočkové front-endy

Co budete dělat:

• V rámci svěřené aplikační domény definovat změny a kontinuálně jí rozvíjet
• Spolupracovat s businessem, IT analýzou a ostatními architekty při implementaci nových projektů a změn v rámci bankovních aplikací a systémů
• Usměrňovat vývojový tým při vývoji aplikačních řešení
• Kontrolovat a hodnotit obsah dodávek od externích dodavatelů
• Reprezentovat vývojový tým na projektových jednáních a hrát roli hlavního zodpovědného
• Podporovat IT analytiky a testery při uvádění Vámi definovaných změn do provozu

Požadavky:

• Bez analytického myšlení to nepůjde
• Velkou výhodou je vaše zkušenost s programováním
• Poradíte si s ovládáním modelovacích nástrojů IT architektury (EA, UML)
• Máte znalost principů funkční analýzy a SOA
• Orientujete se v principech administrace systémů a v architektuře serverových řešení (Unix, HW, disková infrastruktura, databáze, integrace)
• Máte za sebou praxi na obdobné pozici nebo na pozici seniorního analytika
• Uvítáme angličtinu a dobré komunikační schopnosti

Extras:

• Dynamické a zároveň přátelské prostředí, kde se nudit určitě nebudete
• Zajímavé spektrum aplikační ZOO – od tradičních systémů k moderním API
• Budete součástí týmu profesionálů, který si navzájem pomáhá a rád se potkává i mimo práci.
• Možnost kariérního růstu napříč naším vyspělým IT
• Příjemné a dostupné místo práce s krásným výhledem na Praze 4 – Pankráci a zároveň velmi flexibilní home-office
• Benefity, u kterých si sami určíte, v jaké výši a na co konkrétně využijete – třeba výhodný úrok na hypotéku nebo místo ve školce pro děti
• k tomu klasika – kafetérie, stravenky, zvýhodněné produkty a další

Jazykové požadavky:

Anglický jazyk - 2 - velmi dobře

Znalosti IT:

Analýza a návrh SW - Standard
Administrace Unix, Linux - Standard
Business Objects - reporting, administrace - Standard

Odeslat žádost o tuto pozici

Přihlásit

Pokud nemáte účet, vytvořte nový

Heslo
Zůstat přihlášen

Zapomenuté heslo.