Jste IT profesionál? Máme pro vás nabídku Cool IT pozic.
Aktuální nabídka pozic: 278.
< Zavřít

Java developer Brno

přihlašte se
Czech, Brno
6/2019 , délka: HPP
#16342
25 000 CZK    Doporučit kandidáta
Daniela Rábková
+420 732 859 409
Hledám dva Java developery z Brna, kteří mají chuť pracovat v nových technologiích a rádi by se stali spoluautory nového projektu Evropského centra inovací, který spolupracuje s univerzitami a sídlí v Brně. Tato firma (jejíž název Vám ráda prozradím po telefonu) řeší celý projekt sama a to od výzkumu přes vývoj až po návrh a testování jimi vyvinutého softwaru.

Parametry:
Lokace: Brno
Forma spolupráce: HPP
Datum nástupu: záleží na dohodě
Mzda: 50-80.000Kč dle seniority

Popis pozice:
- Vývoj webových aplikací v Javě (máme uplatnění pro frontend i backend, ideálně full-stack)
- Možnost ucházet se i o pozici Team leadera
- Podílení se na zcela novém produktu této firmy
- Práce s nejmodernějšími technologiemi, jejich testování a převedení do praxe

Požadavky:
- Minimálně 2 letá zkušenost z praxe s Javou a s agilním vývojem
- Ideálně znalost aplikačních serverů (např. Tomcat nebo WebLogic) a portálu (Liferay)
- Výhodou zkušenost s vizualizací, cloudovými technologiemi
- Komunikativní angličtina B2 a vyšší

Extra:
- Možnost částečného home-officu
- Flexibilní pracovní doba
- Práce s inovativními technologiemi
- 5 týdnů dovolené
- Stravenky a další

Jazykové požadavky:

Anglický jazyk - 2 - velmi dobře

Znalosti IT:

Vývoj Java - Standard

Odeslat žádost o tuto pozici

Přihlásit

Nemáte ještě účet? Vytvořte si svůj účet, registrace vám zabere minutu.

Heslo
Zůstat přihlášen

Zapomenuté heslo.