Jste IT profesionál? Máme pro vás nabídku Cool IT pozic.
Aktuální nabídka pozic: 263.
< Zavřít

Java Developer

přihlašte se
Czech, Brno
8/2019 , délka: HPP
#16838
25 000 CZK    Doporučit kandidáta
Nela Mačáková
+420 737 180 015
Hledáme Java Developera pro našeho stabilního klienta, který působí v oblasti financí.

Parametry
Nástup: ASAP
Forma spolupráce: OSVČ
Lokalita: Brno

Náplň práce
- Podílet se na vývoji nových aplikací a zároveň udržovat stávající
- Pracovat v menších scrum týmech, kde každý tým má vlastní vývojové prostředí
- Vyvíjet API, které využívají naše interní systémy, ale poskytujeme je i našim partnerům, kteří se s našimi systémy integrují
- Udržujeme cca 15 Java aplikací a čeká nás vývoj nových

Požadujeme:
- Zkušenosti s programováním v Javě (výhodou jsou technologie: Spring Boot, Maven, MyBatis)
- Ideálně jsi napsal už nějaké aplikace, které neskončily ve fázi před reálným používáním
- Máš chuť učit se a vyvíjet aplikace ve světě bankovnictví, podílet se na stavbě větších řešení
- Vyzkoušel/a sis verzovací nástroje; používáme hlavně GIT, ale je možné, že se u nás setkáš i se Subversion
- Jsi zvyklý pracovat s trackovacími nástroji. My používáme JIRA.
- Základní znalost SQL

Znalosti IT:

Vývoj JavaScript - Standard

Odeslat žádost o tuto pozici

Přihlásit

Pokud nemáte účet, vytvořte nový

Heslo
Zůstat přihlášen

Zapomenuté heslo.