Java Developer (26714)

Brno
3/2022
HPP Klient
20%
75 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Máte optimálně 3 roky zkušeností s Java 8+ a ovládáte Spring, SOAP či GIT? Pak mám pro vás skvělou nabídku na pozici Java Developer na HPP. Čeká vás technické vedení projektu a návrh spolu s vývojem SW aplikací pro implementaci procesů a zpracování dat. Vaší velkou výhodou je znalost PostgreSQL, Jenkins a komunikačních nástrojů.

Náplň práce
analýza uživatelských požadavků
návrh a vývoj SW aplikací pro implementaci procesů a zpracování dat
- oprava chyb
- testování nasazení systému u zákazníka
- technické vedení projektu a vývojového týmu

Požadavky
- min. 3 roky zkušeností s Java 8+
- Spring, Spring Boot, SQL, Hibernate
- SOAP, REST
- GIT, Gitlab, Maven
- zkušenosti s technickým vedením vývoje
- AJ min. B2

Výhody
znalost komunikačních nástrojů (Apache ActiveMQ)
- PostgreSQL
- OpenGL
- Jenkins
- TCP, UDP
JavaScript, React/Angular
programování uživatelského rozhraní v JavaFX
- znalost, případně certifikace SCRUM

Benefity
- příspěvky na pojištění
- neformální a přátelské prostředí
- Multisport