Jste IT profesionál? Máme pro vás nabídku Cool IT pozic.
Aktuální nabídka pozic: 286.

Tato pozice již není dostupná

< Zavřít

Junior Business analytik, Praha 4, HPP

60 000 CZK
Czech, Praha
10/2019 , délka: HPP
#17450
Jitka Komendová
+420 737 384 965
Do filiálky francouzské mateřské společnosti, hledáme Business analytika juniora. Společnost tak dává možnost juniorům,
kteří mají alespoň dva roky praxe a chtějí se učit dále něco nového.

Konzultanti společnosti sestavují optimální řešení daňově výhodných benefitů pro každého klienta – papírové i elektronické stravenky a poukázky na
volnočasové aktivity v oblasti kultury, sportu, vzdělávání, zdraví, cestování, relaxace, nákupu knih.

Inovace Webové aplikace v oblasti motivačných systémů s mezinárodním přesahem.
Součinnost v rámci ostatních firemních projektů v rámci digitalizace.
Společnost s 20 letou zkušeností v 19 zemích světa.

Parametry:
Lokalita: Praha 4
Forma spolupráce: HPP
Délka alokace: dlouhodobá
Technologie: nutná schopnost interpretovat požadavky marketingu/obchodu pro firemní vývojáře, zkušenost s testováním, MS SQL výhodou
Výběrové řízení: 1 kolo - HR + IT manager

Náplň práce:
Analýza, klasifikace a formulace požadavků na vývoj produktu.
Zajištění komunikace mezi zúčastněnými odděleními.
Řízení dodavatelů vývoje informačních systémů.
Testování implementovaných funkcionalit systému.
Podpora a školení interních uživatelů v ČR i zahraničí.
Tvorba uživatelské dokumentace, spolupráce s nastavením procesů.

Požadavky:
Praxe na obdobné pozici min. 2 roky, pozitivní vztah k novým technologiím a chuť učit se.
Spolehlivost, zodpovědnost a důslednost.
Analytické a koncepční myšlení.
Dobré organizační a prezentační schopnosti.
Proaktivní a inovativní přístup.
Schopnost vedení menších projektů.
Komunikativní znalost angličtiny, francouzština výhodou.

Můžeme nabídnout:
Zajímavou prací v mezinárodní společnosti s téměř neomezenou možností seberealizace.
Kolegy, kteří poradí a pomohou.
Občerstvíte se díky stravenkám námi plně hrazeným.
Odpočívat budete během 5 týdnů dovolené.
Zaplatíme Vám cestu v MHD.
Připojistíme Vás na penzi.
Benefitní systém Cafeterie Vám pomůže vzít rodinu na dovolenou, zrelaxovat ve fitness, zajít do kina, posílit své zdraví vitamíny atd.

Jazykové požadavky:

Anglický jazyk - 2 - velmi dobře
Francouzský jazyk - 3 - dobře

Znalosti IT:

Vývoj Microsoft SQL - Junior
Business Objects - reporting, administrace - Junior

Odeslat žádost o tuto pozici

Přihlásit

Pokud nemáte účet, vytvořte nový

Heslo
Zůstat přihlášen

Zapomenuté heslo.