Jste IT profesionál? Máme pro vás nabídku Cool IT pozic.
Aktuální nabídka pozic: 278.
< Zavřít

Junior IT Analytik (IČO) - PRAHA

přihlašte se
Czech, Praha
7/2019 , délka: 6 měsíce
#16987
25 000 CZK    Doporučit kandidáta
Denisa Boháčová
+420 604 154 675
Hledáme juniorního IT analytika / application designera na projekt od července 2019!

Parametry:
- Start: 1.7.2019 nebo dle dohody
- Spolupráce: dlouhodobá (min. 1 rok)
- Místo: Praha + Home-Office (1-2 dny týdně)

Popis pozice:
- Tvorba internetového prodejního portálu pro pojišťovací služby.
- Analýza business požadavků, na základě těchto vstupů návrh vylepšení a rozvoj stávající aplikace.
- Vytváření detailní funkční specifikace včetně technických řešení, nutných pro práci vývojového týmu.
- Spolupráce s týmem vývojářů a testerů, přibližně 20 lidí v projektovém týmu.

Požadavky:
- Zájem o obor software analýzy a alespoň základní teoretické vědomosti.
- Dobrá znalost vývoje webových aplikací a principů web integrací (XML, WSDL).
- Znalosti SOAP UI, XML, SQL.
- Zkušenosti s integrací a testováním web aplikací.
- Zkušenosti z bankovního a nebo pojišťovacího businessu výhodou.
- Znalost AJ není nutná.

Znalosti IT:

UML modelování procesů - Junior
Test analýza - Junior

Odeslat žádost o tuto pozici

Přihlásit

Nemáte ještě účet? Vytvořte si svůj účet, registrace vám zabere minutu.

Heslo
Zůstat přihlášen

Zapomenuté heslo.