Jste IT profesionál? Máme pro vás nabídku Cool IT pozic.
Aktuální nabídka pozic: 265.

Tato pozice již není dostupná

< Zavřít

Junior Tester

přihlašte se
Czech, Praha
9/2019 , délka: 15 měsíce
#16428
Daniel Barač
+420 797 827 973
Baví tě testování? Hledáš odrazový můstek, který nastartuje tvoji kariéru?
Staň se juniorním testerem na velkém transformační projektu do bankovního sektoru. Klient počítá s dlouhodobou spoluprací.

Parametry:
Místo výkonu: Praha, Budějovická
Forma spolupráce: IČO (dlouhodobá spolupráce)
Nástup: ASAP

Projekt:
- velký komplexní projekt v přední bance
- prestižní projekt, kde je možné získat vynikající zkušenost a referenci

Popis pozice:
- provádění manuálních testů dle instrukcí nadřízeného.
- budete seznámeni s business procesy, funkčními požadavky, testovacími postupy a metodikami.
- budete vytvářen základní reporting z průběhu a výsledků testování.
- budete průběžně monitorovat a evidovat zjištěné chyby a nedostatky, budete zajišťovat jejich aktuálnost.

Požadavky:
- teoretické znalosti a případně i praktické zkušenosti s testováním
- Znalost ČJ/SJ

Výhodou:
- Selenium, Jira, zkušenosti z bankovnictví, SQL, API testing (SOAP UI nebo Postman, atp.), běžná znalost komunikativní angličtiny.

Jazykové požadavky:

Anglický jazyk - 4 - pasivně

Znalosti IT:

Testování aplikací - Junior

Odeslat žádost o tuto pozici

Přihlásit

Pokud nemáte účet, vytvořte nový

Heslo
Zůstat přihlášen

Zapomenuté heslo.