Jste IT profesionál? Máme pro vás nabídku Cool IT pozic.
Aktuální nabídka pozic: 265.

Tato pozice již není dostupná

< Zavřít

MS SQL specialista

přihlašte se
Czech, Praha
9/2019 , délka: 12 měsíce
#17088
Daniela Rábková
+420 732 859 409
Pro vládní zakázku hledám MS SQL specialistu, který dokáže sepsat dotaz, pracovat s databázemi a generovat reporty.

Parametry:
Lokace: Praha (Vršovice)
Forma spolupráce: IČO (nejprve minimálně 3 měsíce full-time, poté nejspíše part-time, ale záleží na domluvě)
Datum nástupu: dle dohody

Popis pozice:

- Centrální místo služeb - Komunikační infrastruktura Informačních systémů veřejné správy je projektem, který redukuje přílišnou byrokracii ve vztahu občan/firma vs. veřejná správa. KIVS je navržena jako centralizovaná komunikační infrastruktura s Centrálním místem služeb, které je jediným místem výměny dat mezi jednotlivými informačními systémy veřejné správy a zároveň jediným místem propojení k veřejné síti internet a specifických neveřejných sítí např. sítí Evropské unie.

- CMS bude tvořit geograficky redundantní komunikační infrastruktura zahrnující tři datová centra a krajské konektory propojené sítí velkokapacitních linek. Infrastruktura je budována dostatečně robustní, aby vyhovovala nejen současným požadavkům, ale i očekávanému nárůstu výměny dat a rozsahu služeb ve veřejné správě v příštích letech. Součástí projektu je i rozsáhlá aplikační platforma.

- Více informací bude sděleno až na pohovoru, protože projekt nese označení "tajný"

Požadavky:
- Minimálně 2 roky zkušenost s MS SQL

Znalosti IT:

Vývoj Microsoft SQL - Standard

Odeslat žádost o tuto pozici

Přihlásit

Pokud nemáte účet, vytvořte nový

Heslo
Zůstat přihlášen

Zapomenuté heslo.