Jste IT profesionál? Máme pro vás nabídku Cool IT pozic.
Aktuální nabídka pozic: 286.
< Zavřít

MS Systems Engineer

70 000 CZK
Czech, Praha
10/2019 , délka: HPP
#17158
Petra Klabanová
+420 797 827 945
Pro našeho klienta, který patří mezi největší dodavatele informačních technologií u nás i dalších státech EU, hledáme kandidáta na pozici MS Systems Engineer.

Parametry:
- Forma spolupráce: HPP
- Místo práce: Praha

Pracovní náplň:
- implementace a správa operačních systémů rodiny Windows
- správa a údržba operačních systémů Microsoft Windows Server
- správa rolí operačního systému Microsoft Windows Server(AD, DNS, DHCP, FS, WSUS…)
- nasazení a správa klientských stanic s operačním systémem Microsoft Windows
- integrace moderních technologií v rámci cloudového prostředí (Microsoft Office 365, Microsoft Intune, Microsoft EMS)
- implementace bezpečnostních funkcí v klientských operačních systémech
- stanovení a údržba technických bezpečnostních politik v prostředí OS Microsoft Windows
- správa a údržba klientských aplikací
- návrh a implementace řešení pro správu privilegovaných účtů
- technické prezentace produktu zákazníkům
- návrh řešení z pohledu architektury a začlenění do prostředí zákazníka
- implementace produktu
- základní školení zákazníka
- podpora při nasazení a začlenění do interních procesů organizace
- spolupráce s obchodním oddělením na přípravě nabídek a při jednáních s klienty.
- určení rozsahu nabízeného plnění zákazníkům (scope of work)
- identifikace případných obchodních příležitostí a předání obchodnímu oddělení

Požadavky:
- středoškolské vzdělání s maturitou, zaměření na IT(vysokoškolské vzdělání výhodou)
- pokročilá znalost prostředí Microsoft Windows Server
- pokročilá znalost prostředí klientských systémů Microsoft Windows
- znalost nasazení, správy a podpory koncových stanic (HW +SW) a potřebných nástrojů na Windows Server
- minimálně základní povědomí o bezpečnostních funkcích v operačních systémech Microsoft Windows
- znalost konceptů virtualizace a virtualizačních technologií
- zkušenost s nástroji pro řízení privilegovaných účtů a obecných bezpečnostních konceptů výhodou
- znalost správy produktu Microsoft SQL Server
- zkušenost se softwarem z rodiny System Center – přednostně SCCM a správa operačních systémů
- znalost prostředí Microsoft Office 365 a Microsoft Intune výhodou
- základní znalost networkingu
- profesionální schopnosti ve všech fázích poskytování služeb bezpečnostního oddělení – podpora stávajícího obchodního stavu, analýza a definice poptávky a spolupráce s obchodním týmem na jejím vyřešení,identifikace dalších obchodních příležitostí
- anglický jazyk

Benefity:
- kvartální odměny dle osobního nastavení
- roční odměny dle výsledku hospodaření společnosti (v posledních 5 letech vyplaceno)
- stravenky 100,- Kč (55% hradí zaměstnavatel)
- angličtina na pracovišti, hrazena z 90%, zaměstnanec přispívá 200 Kč měsíčně (je strháváno čtvrtletně ze mzdy)
- plný příspěvek na MHD
- po třech odpracovaných letech 3 dny navíc a dále každý odpracovaný rok = 1 den dovolené navíc
- multisport karta – příspěvek ze strany zaměstnavatele i zaměstnance
- neomezený počet sick days

Jazykové požadavky:

Anglický jazyk - 3 - dobře

Znalosti IT:

Administrace Windows - Standard

Odeslat žádost o tuto pozici

Přihlásit

Pokud nemáte účet, vytvořte nový

Heslo
Zůstat přihlášen

Zapomenuté heslo.