Jste IT profesionál? Máme pro vás nabídku Cool IT pozic.
Aktuální nabídka pozic: 289.

Tato pozice již není dostupná

< Zavřít

Operativní support existujících aplikací, Praha 10, na IČO

20 CZK
Czech, Praha
10/2019 , délka: 12 měsíce
#17261
Sabina Zavřelová➕
+420 732 628 710
Hledá se operativní support existujících aplikací do mezinárodní farmaceutické společnosti!

Na projekt kde budete řešit především:
Redukce operativní zátěže stávajících zdrojů.
Uvolnění kapacity stávajících zdrojů pro řešení strategických projektů v oblasti Logistiky a řízení rozvoje existujících řešení.
Work-life balance.

Parametry:
Lokalita: Praha 10
Alokace: dlouhodobá
Forma spolupráce: IČO
Nástup: dohodou
Technologie: SAP ERP, IT aplikace, Projektové řízení, Cloud, Znalost prostředí farmacie - výhodou
Anglický jazyk (mluvená / psaná forma) – uper-intermediate level (B2)
VŘ: 2.kola, HR + technik
MD rate: až 3000/MD

Mezinárodní firma s dynamickým prostředím.
Pracovní výzva a příležitost pracovat pro top firmu ve farmacii.
Mezinárodní prostředí.

Náplň práce:
Administrace a správa existujících webových aplikací (Hawaii SC, Hawaii B2B, DCT) – řešení operativních a drobných rozvojových požadavků a incidentů
včetně testování.
Analýza, řešení a testovaní rozvojových požadavků v oblasti reportingu a analytiky – řešení změnových požadavků na existující reporty (především v oblasti Logistiky).
Koordinace interních a externích dodavatelských kapacit pro řešení operativních požadavků a incidentů.
Komunikace s uživateli.
Rollout / rozvoj existujících řešení do nových zemí / do nových businessových oblastí.
Pomoc s operativními úkoly v projektech a monitoringem postupu prací v projektech.

Uvítáme:
Praktická zkušenost v oblasti operativní podpory IT aplikací v oblasti logistiky.
Základní znalost prostředí SAP ERP, BW.
Základní zkušenost s projektovým řízením a podporou uživatelů.
Základní zkušenost s programování a databázemi.
Základní zkušenost s projektovou a aplikační dokumentací.
Základní přehled o IT technologiích (včetně Cloud).
Základní přehled o business procesech v oblasti Logistiky.
Výhodou zkušenost s prostředím farmacie – není podmínkou.

Jazykové požadavky:

Anglický jazyk - 2 - velmi dobře

Znalosti IT:

Konzultant ERP/CRM - Standard

Odeslat žádost o tuto pozici

Přihlásit

Pokud nemáte účet, vytvořte nový

Heslo
Zůstat přihlášen

Zapomenuté heslo.